شنبه تا چهارشنبه
ساعت 8 الی 16

شماره های تماس


فراخوان همکاری با مرکز آموزش مدیریت دولتی

مرکز آموزش مدیریت دولتی از کلیه شرکت های دانش بنیان، مؤسسات و مراکز آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی دولتی و غیردولتی، دانشگاه‌ها، حوزه‌های علمیه، استادان، مدرسان، متخصصان و خبرگان امر آموزش در حوزه نظام اداری، در زمینه ارائه راهکارهای خلاقانه و نوآورانه آموزشی، تولید محتوا در دوره‌های آموزشی مدیران و کارکنان دولت، نیازسنجی، برنامه ریزی و ارزشیابی آموزشی دعوت به همکاری می نماید.
در سالی که گذشت، متأثر از پاندمی کرونا و شیوع بیماری کووید-19، فرایند یاددهی ـ یادگیری با چالشی جدی روبرو شد و نهادها و مراکز آموزشی با تغییر مسیر ناگهانی، حرکت به سمت آموزش‌های الکترونیکی را تجربه کردند. مرکز آموزش مدیریت دولتی نیز با تکیه بر بیش از پنج دهه سابقه فعالیت در عرصه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی، به منطور تحقق رسالت و مأموریت حساس خویش در حوزه آموزش و توسعه دانش، مهارت و نگرش مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی، با هدف ارتقای مدیریت امور عمومی از طریق توسعه شایستگی‌های مدیران و کارکنان بخش دولتی در سطح منطقه‌ای و ملی، ضمن درک ضرورت ایجاد تغییر در شیوه ارائه خدمات آموزشی، با توسعه زیرساخت‌های فنی و تجهیز امکانات به‌روز آموزشی در استودیوی تولید محتوا، بستر آموزش‌های‌ الکترونیکی را در کنار آموزش‌های حضوری، فراهم کرده است.
بر این اساس، سامانه و برنامه کاربردی (اپلیکیشن) آموزش‌های الکترونیکی مرکز از بهمن‌ماه 1398 با هدف تولید محتوا و ارائه آموزش‌های غیرحضوری به مخاطبان راه‌اندازی شد و به سرعت توسعه پیدا کرد؛ به نحوی که هم‌اکنون با بیش از 200.000 کاربر فعال، مورد استقبال گسترده مدیران و کارکنان دستگاه‌های اجرایی قرار گرفته است.
با توجه به ادامه شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، توسعه دامنه تولید محتوا و ارائه خدمات آموزشی به صورت الکترونیکی، بیش از پیش مورد نیاز و تقاضای جامعه مخاطب می‌باشد. از این رو، از تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی که از توانمندی، مهارت و تجربه کافی در زمینه‌های مرتبط با این حوزه برخوردارند، برای همکاری در حوزه‌های موضوعی زیر، دعوت به عمل می‌آید:
- دوره های آموزشی عمومی فرهنگی
- دوره های آموزشی مدیران حرفه ای و سیاسی
- دوره های شغلی و تخصصی
- دوره های فناوری اطلاعات
- دوره های توجیهی بدو خدمت
- دوره مهارت های کار با رایانه
- دوره های توسعه شایستگی مدیران
- دوره های تربیت ارزیاب و تربیت مدرس
- سایر دوره های آموزشی
علاقه‌مندان می‌توانند مشخصات دوره‌ها و برنامه‌های آموزشی را از طریق لینک زیر دریافت نمایند:
فهرست عناوین دوره‌های آموزشی
خواهشمند است جهت اعلام تقاضای همکاری با مرکز، اطلاعات اولیه زیر را تکمیل و خلاصه سوابق خود را در قالب فایل پی دی اف ضمیمه فرمایید.

همچنین برای دریافت سرفصل دوره‌های آموزشی نیز می توانید به پورتال مرکز به نشانی www.smtc.ac.ir مراجعه نمائید.
با امید به آنکه با کمک یکدیگر بتوانیم در مسیر ارتقای مدیریت بخش عمومی ازطریق آموزش، تربیت و توسعه شایستگی‌های مدیران و کارکنان بخش دولتی در سطح ملی، گام برداریم.